Skip to content

تمایل مسافرین به رزرو اینترنتی هتل ها

به گزارش شرکت Profitroom که در زمینه فراهم نمودن تکنولوژیهای اینترنتی برای هتلها فعالت دارد، سال 2017 سال موفقی برای هتلها خواهد بود. پیش بینی می شود که فروش آنلاین هتلها و مسافرخانه ها افزایشی 20 درصدی را به خود ببیند.

این گزارش شامل 13 بخش است که در زمینه تکنولوژی و بازاریابی و فروش گرداوری شده است که تاثیر به سزایی در عملکرد هتلها در هتلها در سال 2017 خواهد داشت. از مهمترین بخشهای این گزارش می توان به رزرواسیون هتل بوسیله موبایل و تبلت، استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی در هتل و تکنولوژیهای استفاده شده در اتاق اشاره داشت. با بهره گیری از این 3 بخش و 10 بخش دیگر این گزارش، هتل داران می توانند به بهبود عملکرد خو در زمینه جذب مسافر کمک شایانی نمایند.

طی بررسی های انجام شده توسط این شرکت بیشتر از نصف رزرواسیون هتل ها بصورت آنلاین انجام شده است. طی همین پیش بینی ها در سال 2017 بیشتر رزرواسیون ها از طریق موتورهای جستجوگر هتل یا همان وبسایت های رزرواسیون انجام خواهد گرفت.لازم به ذکر است که قسمت اعظم مسافرینی که قصد رزرو اقامتگاه خود بصورت آنلاین را دارند از تلفن همراه و تبلت استفاده می کنند. با توجه به این امر، اصلی ترین تاکید گزارش بر سازگار بودن این وب سایتها با موبایل و تبلت می باشد به نحوی که اگر وب-سایتی از این سازگاری برخوردار نباشد حداقل 40 درصد مشتریان خود را از دست خواهد داد.

امروزه بیشتر مسافرین دوست دارند که محل اقامتشان در مقصد مورد نظر مشخص و آماده پذیرایی از آنان باشد که این موضوع باعث روی آوردن هتل داران به همکاری با موتورهای جستجوگر هتل و همچنین طراحی وب-سایتی کاربردی برای هتل ملزم خواهد کرد.

جهت رزرو هتل در وان ترکیه از طریق وبسایت ساربان کلیک کنید.

 

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.