میهمانان عزیز لطفا قبل از ثبت رزرو موارد زیر را به دقت مطالعه نمایند.

ساربان پس از دریافت سفارش ثبت شده توسط مسافرین عزیز، در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به تثبیت رزرو و دریافت مبلغ رزرو اقدام می نماید. سپس تمام مراحل انجام کار را از طریق پست الکترونیکی به اطلاع مسافرین عزیز می رساند. به همین علت ثبت پست الکترونیکی مجاز و معتبر یکی از شرایط لازم جهت ثبت رزرو می باشد. همچنین جهت اطلاع رسانی هرگونه مسائل بصورت سریع ثبت شماره تلفن همراه نیز الزامی خواهد بود. با در نظر گرفتن اینکه اطلاعات هویتی نیز لازمه هرگونه رزرو واحدهای اقامتی می باشد، ساربان خواهشمند است با حوصله و با دقت کافی نسبت به تکمیل فرم ثبت رزرو اقدام فرمایید.

در موارد اقامتی غیر از هتل ها اطلاعات ومشخصات واحدهای اقامتی در سایت ثبت شده است. صحت تمام امکانات و تجهیزات ذکر شده بر عهده میزبان می باشد.

هتل های خارج از کشور

با توجه به نوسانات ارز و افزایش قیمت در روزهای خاص، قیمت محاسبه شده این هتل ها در روز ثبت رزرو، به قیمت روز محاسبه و  درصد اضافه یا کاهش آن به اطلاع مسافرین عزیز خواهد رسید. که در صورت لزوم ساربان با ثبت کننده رزرو تماس خواهد گرفت و در صورت عدم امکان تماس از طریق پست الکترونیک به اطلاع خواهد رساند.

هتل ها و اقامتگاه های داخلی

با عنایت به اینکه اقامتگاه های داخلی دارای نوسان قیمت بر اساس زمان اوج مسافرت و زمان افت مسافرت می باشند، قیمت آنها بصورت مجزا ثبت گردیده است. در صورت عدم توجه میهمانان عزیز، ساربان حق دارد مابه التفاوت ثبت سفارش را محاسبه و قبل از انجام ثبت سفارش دریافت نماید. بدیهی است در صورت کسر پرداختی، ساربان مبلغ و چگونگی پرداخت را از طرق ذکر شده فوق به اطلاع میهمانان عزیز خواهد رساند و در صورت اضافه پرداختی، مبلغ به مسافرین در بازه زمانی ۳-۵ روزه عودت خواهد داد.

قوانین کنسلی

در صورت کنسلی رزرو پس از اتمام مراحل پرداخت، رزرو انجام شده غیرقابل کنسل و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد می باشد.

بدیهی است ساربان در تمام مراحل قبل، حین و بعد از اسکان آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات مسافرین عزیز خواهد بود.