Skip to content

جالب ترین شهربازی دنیا از دید بازدیدگنندگان

شهربازی یونیورسال اورلاندو، فلوریدا (UNIVERSAL ORLANDO, FLORIDA)

در سفرها یکی از مکانهای دیدنی شهرهای بازی مقصد سفر است. شکی نیست که همه ما تفریح و سرگمی را دوست داریم و بخشی از بودجه سفر خود را صرف آن می کنیم. پارکهای مدرن امروزی یکی از بهترین سرگرمی ها برای حداکثر تفریح می باشند که هر روز پیشرفته تر از پیش برای بازدیدکنندگان آماده و راه اندازی می شوند.

برای رسیدن به حداکثر هیجان طراحان این پارکهای مدرن، بازدیدکنندگان را با ترسهای ناشی از این دستگاه های پیشرفته گره می زنند تا با نشان دادن واکنش به این ترس ها به هیجان حداکثری برسند. از فیلمهای ترسناک گرفته تا ترن های هوایی فوق پیشرفته که بازدیدکنندگان را به نهایت آستانه تحمل ترس سوق داده و بیشترین لذت را به آنها القا نمایند. از کوه ها بالا میروند و بر فراز دره های عمیق بند بازی می کنند تا آدرنالینی که تمام بدنشان را فرا می گیرد احساس کنند. شهر های بازی مدتهاست که بخشی از زندگی و سفر انسانها شده اند.

یکی از جالب ترین شهربازی دنیا از دید گردشگران آنها شهربازی یونیورسال اورلاندو، فلوریدا (UNIVERSAL ORLANDO, FLORIDA) می باشد که توضیح مختصری درباره آن در زیر آمده است.

مجموعه یونیورسال اورلاندو از دو شهر بازی و استودیوهای فیلم برداری یونیورسال و آیلندز آف ادونچر تشکیل شده است. در این شهر بازی به دنیای هری پاتر وارد می شوید که به اعتقاد بسیاری موفق ترین سری فیلم های ساخته شده تاریخ بوده است. همچنین می توانید سوار ترن هوایی چند بعدی شده از وسط صحنه های فیلم هری پاتر بگذرید. در جزایر ادونچر هم می توانید از شیرینی های عجیب میل بفرمایید.

جهت رزرو هتل در وان ترکیه کلیک کنید

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *