Skip to content

چگونه هتل مناسب برای مسافرت های خارجی رزرو کنیم؟

برای مسافرت به خارج از کشور انتخاب هدف از مسافرت مهمترین عامل انتخاب نوع هتل می باشد. همچنین یکی از مهمترین عوامل ثبت لحظات شیرین از مسافرت انتخاب هتل مناسب برای سفر می باشد.

با توجه به پیشرفت امر هتلداری و همچنین پیشرفت روزافزون رزرو هتلها از طریق وب سایتهای اینترتی، بهتر است قبل از اقدام به سفر هتل خود را در این وب سایتها انتخاب و رزرو نموده و سپس عازم سفر شد. وبسایتهای زیادی در این زمینه فعالیت می نمایند که بهتر است با دقت در میان این وب سایت ها مطالعه و نوع هتل خود را انتخاب نمایید.

در انتخاب نوع هتلها اولین موردی که بایستی به آن توجه کرد امتیاز بندی هتل بصورت ستاره هایی که اتحادیه هتلها با توجه به امکانات هتل به آنها می دهند، است. هرچه تعداد ستاره هتلها بیشتر باشد امکانات بیشتری در اختیار مسافرین قرار می گیرد. معیار امتیاز ستاره ای در هر کشوری متفاوت است و در خارج از ایران معیار استانداردی برای آن تعریف شده است که معمولا فقط هتل های بین المللی به آن پایبند هستند و امتیاز گیری آنها بر این مبنا صورت گرفته است. پس بهتر است قبل از انتخای به امکانات هتل توجه کافی صورت گیرد.

دومین مورد که باید مورد توجه قرار گیرد نوع خدمات ارائه شده از طرف هنل می باشد که در مطالب قبلی به آن اشاره شده است.

پس از انتخاب نوع هتل سومین مورد مبلغ پرداختی می باشد که با توجه به نوع وب سایت ( ایرانی یا خارجی ) نسبت به ثبت رزرو و در صورت قبول شدن رزرو نسبت به پرداخت اقدام نمایید. بعد از پرداخت می بایستی برگه ای به نام واچر ( برگه تاییدیه ثبت رزرو هتل ) دریافت نمایید و با خیال راحت سفر خود را آغاز نمایید.

جهت رزرو هتل در ترابزون کلیک کنید.

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.